İskenderunspor Başkanı

İskenderunspor Başkanı

Hakan Bolat’tan 180 derecelik dönüş:

Takımı Yöneteceğimi Söylemem, Cahillik!

İskenderunspor Kulübü’nde teknik direktörle yolların ayrılması sürecinde bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Hakan Bolat, bundan böyle hiçbir teknik direktörle görüşme ya da anlaşma yapmayacaklarını, aramayacaklarını söylemesinin ardından ikinci bir açıklama yaparak, sözlerinin yanlış anlaşıldığını bildirdi.

İlk açıklamasından 180 derecelik bir dönüşle, “Benim paylaşımım yanlış anlaşıldı” diyen Hakan Bolat’ın ikinci açıklaması şöyle:

“Bundan önceki paylaşımımı maalesef bazı kesimler yanlış anlamış. Ben, hoca değilim. ‘Takımı ben yöneteceğim’ diye bir açıklama yapmadım. Zaten böyle bir şey de cahillik olur. ‘Bizim kontrolümüzde, mevcut hocalarla çıkacağız’ demeye çalıştım.

Bir haftada 3 maça çıkacağız. Bu maçlara kendi imkanlarımızla çıkıp, en iyi sonuçları almaya çalışacağız. Bu maçlardan sonra tabi ki bir teknik direktörle anlaşacağız, ama bunu aceleye getirmeyeceğiz. İnce eleyip sık dokuyacağız. Ben, hiçbir şekilde başarısızlığı hocaya yıkmadım. Eğer bir başarısızlık varsa, sorumlusu benim. Saygılarımla.” -Haber/Cemil Yıldız-