Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İskenderunspor Başkanından Çarpıcı Açıklamalar: “Play Off’a Çıkmayabiliriz”

İskenderunspor Kulübü Başkanı Hakan

İskenderunspor Kulübü Başkanı Hakan Bolat, ilginç bir açıklama yaparak, İskenderunlu iş insanlarına, ilçe yöneticilerine ve siyasetçilere yönelik eleştirilerde bulundu. Ayrıca, Hatayspor için “İçi boşaltılmış paravan şirket” ifadesini kullanarak sert bir eleştiride bulundu.

Bolat, geçtiğimiz hafta Play Off’u garantiledikten sonra taraftarlara olumlu mesajlar vermişti. Ancak, son açıklamasında isim vermeden ilçe yöneticilerine, siyasetçilere ve iş insanlarına yönelik sert eleştirilerde bulunarak, kulübün maddi sıkıntılarını dile getirdi. Futbolcuların ödemelerinin yapılamaması nedeniyle Play Off maçlarına çıkmama kararı alabileceklerini belirtti.

Ayrıca, Hatayspor’un desteklenmesi konusundaki eleştirileriyle, İskenderunspor’un daha fazla destek almayı hak ettiğini savundu. Kulübün yaşadığı zorlukları ve futbolcuların sabrını vurgulayarak, futbolcuların yanında olduklarını ifade etti. Ayrıca, İskenderunspor’u yönetmek isteyen bir iş insanının veya adayın çıkması durumunda her türlü desteği vereceklerini belirtti.

Bolat, son olarak, Play Off maçlarına çıkıp çıkmama konusunda futbolcularla istişare edeceklerini ve futbol kamuoyunu bilgilendireceklerini ifade etti. Bu durumun İskenderun şehrinin ayıbı olduğunu vurgulayarak, formanın şerefle taşındığını belirtti. – İlyas Yiğit-