Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İskenderunspor’da Şok Ayrılık

Teknik Direktör Nedim Yiğit

Teknik Direktör Nedim Yiğit İle Yollar Ayrıldı

İskenderunspor’da kötü gidişat sonrası, kulüp ve teknik direktörün yolları ayrıldı. İskenderunspor Teknik Direktörü Nedim Yiğit, görevinden ayrıldı. İskenderunspor Kulübü Başkanı Hakan Bolat, yeni bir teknik direktör ile anlaşmayacaklarını, arayış içinde olmayacaklarının altını çizerek, “Bundan sonrası her şey benim kontrolümde olacak. Altyapı hocalarıyla işi götüreceğiz” dedi.
Bolat’ın yankı yaratan açıklaması şöyle:
“Bundan böyle her şey benim kontrolümde gelişecek. Mevcut altyapı hocalarıyla devam edeceğiz. Lütfen hiçbir menajer ve dost, bize teknik direktör teklifinde bulunmasın. Nedim Yiğit hocamız, istifa kararı alarak görevinden ayrılmıştır. Geçirdiğimiz bu süre zarfında kendisine ve ekibine katkılarından dolayı teşekkür ederim. Bundan sonraki maçlara, tamamen benim kontrolümde, altyapı hocalarımızla ve kendi imkanlarımızla çıkacağız. Şu anda hiçbir teknik direktör ile ilgilenmiyoruz. Şu an tek düşündüğümüz şey, 1. Lig’e bu yıl nasıl çıkabiliriz. Onun hesabını yapıyoruz.
Ben, şu an tüm futbolcularımıza can-ı gönülden güveniyorum ve onlara kefilim. İnanıyorum ki, onlar bu yıl ellerinden gelenin en iyisini yapacak ve sezon sonunda başarıya ulaşacağız. Sevgi ve saygılarımla.”

-Cemil Yıldız-