İsmini açıklamadı!

İsmini açıklamadı!

350 Aileye Et…

İstanbul’da yaşayan Hataylı bir kadın, Tıp Fakültesinden mezun olup başladığı mesleğindeki başarısını, satın aldığı DANA’yı Antakya’daki Toplum Gönüllüleri Derneği’ne bağışlayıp, 350 ailenin evine ET girmesini sağlayarak kutladı

Kendisi, Tıp Fakültesi mezunu, bir doktor. İstanbul’da, özel bir klinikte görev yapıyor. Kadın Doktor S.T., adının açıklanmasını istemiyor. Hatay-Samandağlı İ.T. adlı kişi ile evli. Hatay’ı ve Hataylıları iyi tanıyor. Sosyal medyadan, Ali Nurlu’nun başkanı olduğu Hatay Toplum Gönüllüleri Derneği’nin yoksullara ve kimsesizlere yaptığı yardım kampanyalarından da haberdar.

Dernek kanalıyla, yoksullara ve kimsesizlere yardım ulaştıran hayırsever kişilerden biri olmak isteyen Hataylı Kadın Doktor, satın aldığı büyükçe bir danayı Derneğe bağışlayarak kestirdi ve 350 ailenin evine et girmesini sağladı.

Öksüz ve yetim çocuklara et bağışı ile ilgili olarak konuşan ve bu örnek olması gereken girişime aracı olan Hatay Toplum Gönüllüleri Derneği Başkanı Ali Nurlu, süreci şöyle anlattı:

“İstanbul’dan, insanlığa ve yoksulluğa adanmış bir dana… İstanbul’da yaşayan bir kadın, yeryüzü meleğimiz, işinde yüksek başarıyı elde edip, okuduğu bölümden başarıyla mezun olması niyetine, Derneğimize kayıtlı yüzlerce yetim ailemize dağıtılmak üzere bizlere büyük bir dana hibe etti.

Sayenizde, yüzlerce yetim ailemiz, bu ağır yaşam koşullarında kırmızı et tüketebilecek. Allah, hayrınızı kabul etsin. Allah’ım, çocuklarınızı, sevdiklerinizi ve ailenizi her türlü kötülükten, beladan, kazadan korusun.  Bir ömür boyu sevdiklerinizle, ailenizle ve çocuklarınızla, bir arada, sevgiyle, sağlıkla ve mutlulukla kalın. İyi ki varsınız, ağır yaşam koşulları karşısında zor durumda kalan insanlarımızın yaşamında.

İnsanlığa, yoksulluğa, yetimlere ve ihtiyaç sahibi ailelerimize kattığınız o muhteşem güzellikler için milyonlarca teşekkürler.” -Haber/Cemil Yıldız-