Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İTSO Nisan Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi 

İskenderun Ticaret ve Sanayi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda Nisan ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Zeki Altun başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı, Avre Mobilizing Urban Life kurucusu Caner Yolal’ın bilgilendirme yaptığı video konferans ile başladı. Yolal, Türkiye genelinde elektrikli otomobil için yürütülen çalışmaları anlatarak pilot bölge arayışlarını sine vizyon destekli olarak meclis üyelerine aktardı. 

Ardından, ORDU REMAX YALI Gayrimenkul Danışmanı İnşaat Mühendisi Ahmet Kartal Ellibeş, NEW TOWER adlı projenin tanıtımını yaptı. NEW TOWER, Hatay/İskenderun Bölgesi’nin en prestijli iş yeri olarak sunuldu ve detaylarıyla ilgili bilgiler paylaşıldı. Toplantıda, satış sürecine dair teknik detaylar da meclis üyelerine sunuldu. ORDU REMAX YALI personelleri Fehmi Şahin, Ömer Çalışkan, Muhammet Musa Kartal da toplantıya katıldı. 

Nisan ayı meclis toplantısında söz alan İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, ülke ve bölge ekonomisindeki son gelişmelerden bahsetti. Özellikle, Deprem Bilimci Prof. Dr. Naci Görür’ün İskenderun’un depremselliği ve deprem dirençli şehirler konulu konferansına değindi. Prof. Dr. Naci Görür’ün bilgilendirici sunumu, yaklaşık 450 kişinin katılımıyla gerçekleşti ve İTSO Başkanı Yılmaz tarafından değerli bilgiler içerdiği vurgulandı. 

Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanlığı’na seçilen İbrahim Açıkgöz, Mart ayı mizanıyla ilgili meclis üyelerini bilgilendirdi. Ardından Kurucular Kurulu toplantısı yapıldı. İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten, vakfın faaliyetleri hakkında bilgi verdi. 

İTSO Nisan ayı meclis toplantısı, gündem maddelerinin görüşülüp kabul edilmesiyle sona erdi. – Yusuf Cemil Karaçay-