İyi Parti’nin Kurmayları Sahada

İyi Parti’nin Kurmayları Sahada

Doç. Dr. Servet Hali: “Kapı kapı dolaşacağız”

İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Servet Hali, Gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. İYİ Parti’nin sahada aktif bir siyaset yaptığını ifade eden Hali, “Halkımızın sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde belirleme adına, halkımızı, gerekirse kapı kapı yanlarına giderek dolaşacağız” dedi.

İYİ Parti Genel Merkez Kadın Politikaları Akdeniz Bölge Eğitim Koordinatörü olan Servet Hali, Türkiye genelinde eğitim çalışmalarına ağırlık verdiklerini, Türkiye’de iktidar değişikliğinin yakında yaşanacağını, bu aşamada da halkın takdir ve beğenisini kazanan deneyimli siyasetçi, Genel Başkanları Meral Akşener’in öncülüğünde ülkede beklenen değişimin yaşanacağını söyledi.

Doç. Dr. Servet Hali, siyasetin dilinin İYİ Parti ile birlikte değiştiğini savunarak, Genel Başkan Meral Akşener’in öncülüğünde, özellikle kadın ve gençlerin Türkiye’deki değişimi sağlama adına İYİ Parti saflarında göreve hazır olduğunu ifade etti. -Haber/Sinan Seyfittinoğlu-