Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ’nin gençleri yeni genel başkanı kutladı 

İYİ Parti’nin Hatay Gençlik

İYİ Parti’nin Hatay Gençlik Kolları Başkanı Mikail Urak, parti içi olağanüstü kongrede seçilen yeni Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu’nu tebrik etti. Urak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, yapılan kongrenin demokrasi şöleni olduğunu ve yeni Genel Başkanın seçilmesinin ardından vatana ve millete hayırlı olmasını dilediğini ifade etti.  

Açıklamasında, adayların birbirinden kıymetli olduğunu vurgulayan Urak, seçim sonucunda kaybedenin olmaması gerektiğini belirtti. Adayların istifalarının reklam amaçlı olduğunu düşündüğünü ifade eden Urak, sosyal medyada yapılan isyanları da eleştirdi. Ancak istifaların sosyal medyadan paylaşılmamasının bir şart olmadığını belirtti. 

Kurucu Genel Başkan Meral Akşener’in bayrağı devrettiği anın önemine de vurgu yapan Urak, partinin milliyetçi ve merkezde duran bir parti olduğunu belirtti ve ülkeyi yönetmeye talip olduklarını ifade etti.  

Son olarak, İYİ Parti’nin ve ülkenin geleceğine inandıklarını belirterek, partinin yolunda emin adımlarla ilerleyeceklerini ifade etti.  – Adil Yeşildağ-