JOYA Spa & fitness merkezi açıldı

JOYA Spa & fitness  merkezi açıldı

Antakya ilçesi Ekinci Mahallesi’nde oluşturulan JOYA Spa & Fitness Merkezi hizmete girdi. Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi mezunu olan Metin Erkan’ın kurucusu ve işletmecisi olduğu JOYA Spa & Fitness Merkezi’nin açılışını BŞB Başkanı Lütfü Savaş yaptı.
İşletme sahibi Metin Erkan, kapalı alan olarak Hatay’ın en büyük tesisinin tam 2500 m2’ye konumlandığını ve 3 kattan oluştuğunu belirtti ve şu bilgileri verdi:
“Tesisimiz; Spa, Fıtness, Kapalı Havuz ve Stüdyo’ Dan oluşuyor. SPA bölümünde; bay- bayan Türk Hamamı, sauna, buhar odası, masaj odası mevcut. Kapalı havuz bölümünde; yarı olimpik kapalı havuz, vitamin bar, jakuzi var. Hocalarımız eşliğinde büyük- küçük her isteyene yüzme dersi veriyoruz.
Stüdyo bölümünde yapılan pilates, zumba, TRX, crossfit, spinning, reformer, crunch, bosu, squash gibi sporlara eğlenceyi de kattık. Fitness bölümüzde; kardiyo, ağırlık çalışmaları, PT, özel grup dersleri bulunuyor. Çok yakında gerçekleştireceğimiz projelerimiz arasında; solunum hastalıkları konusunda birer alternatif tedavi yöntemi olan, ozon ve oksijen tedavisi, tuz odası ayrıca tenis kortu da var. Özel ışıklandırma sistemleriyle donattığımız yaşam merkezimizi, son teknoloji fitness ekipmanları, özel konsept odaları ve her biri konusunun uzmanı olan personelimizle, birçok ilke imza atarak hizmetinize sunuyoruz. Alışılmışın dışında branşları Antakya’ya getirdik.
Diyetisyenimiz ve doktor danışmanlarımız da mevcut. Ayrıca spor masajı eğitimi de aldığım için profesyonel sporculara da hizmet verebiliyoruz.”
Açılışa; Hatay İl Sağlık Müdürü Ümit Mutlu Tiryaki, CHP İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, BŞB Başkan Vekili Serdar Güven de katıldı. -Cemil Yıldız-

 

(Visited 9 times, 1 visits today)