Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kadın emeğine desteğimiz sürecek

Başkan Yaman’dan, “Defne Kadın

Başkan Yaman’dan, “Defne Kadın Girişimci Üretim ve İşletme Kooperatifi”ne ziyaret

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, Defne Kadın Girişimci Üretim ve İşletme Kooperatifini ziyaret etti.
Defne Belediyesince Yeşilpınar Mahallesi’nde tahsis edilen bir tesiste yöresel ve organik gıda ürünleri üreten ve 30 girişimci kadından oluşan Defne Kadın Girişimci Üretim ve İşletme Kooperatifi, kendilerini ziyaret eden Başkan Yaman’ı memnuniyetle karşıladı, faaliyetleri ile ilgili bilgiler aktardı.
Başkan Yaman, kadın emeğine ve emekçilerine duyduğu sonsuz saygı ve güvenin böyle güzel bir çalışma ile pekiştirilmesinden dolayı mutluluğunu ifade etti, bu tür çalışmalara olan desteklerinin hep devam edeceğini dile getirdi.
Kooperatif Başkanı Nesrin Deli ve girişimci kadınlar; Başkan Yaman’a, emeğe gösterdiği hassasiyet ve destekten, kadınların istihdam edilmesinde, kendi emekleri ile ürettikleri ürünlerin pazarlanmasında ve iş piyasasında bir yer edinmeleri konusunda sunulan katkılardan dolayı teşekkürlerini iletti.
El yapımı yöresel ve organik ürünleri inceleyen Başkan Yaman; her şeyin yapay olduğu bir dönemde organik gıdanın önemine değindi, bu güzel el emeği ve sağlıklı ürünleri özenle hazırlayan girişimci kadınları tek tek tebrik etti. -Mutlu YANIK-