Kalite, Mantalite, Ayak İzi Başarıya Götürür…

Kalite, Mantalite, Ayak İzi Başarıya Götürür…

Savaş, AKP adayı Güler’e başarı diledi ve onunla ilgili bir şey söylemeyeceğini kaydederek ekledi:

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı, aynı zamanda Partisi CHP’nin yeniden aday gösterdiği Lütfü Savaş, AK Parti eski İl Başkanı İbrahim Güler’in Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olmasıyla ilgili soruya cevaben, “Herkes, birikimi ve ayak izleri ile mücadele edecek. Genç bir arkadaşımız, başarı diliyorum. Rakibim ile ilgili hiçbir şey söylemeyeceğim. Biz, kendi geçmişimiz ve gelecekte yapmamız gerekenleri anlatacağız. Kim daha güzel iş yapacaksa, kim Hatay halkını kucaklayacaksa, kim Hatay halkına ve Türkiye Cumhuriyeti’ne hayırlı olacaksa o kazansın” dedi.
Katıldığı HRT programında konuşan BŞB Başkanı Lütfü Savaş, “Kalite, mantalite ve ayak izi başarıya götürür” ana ekseninde şunları söyledi:
“Ben, iyi çalışırsam, kendimi güçlü hissedeceğim ve ipi göğüsleyeceğim. Bu da, kalan 4 aylık süre içerisindeki performansımıza bağlı. Çok fazla iş yaptım. Hatay’ı karış karış gezdim. Vatandaşlarla birebir temas halindeyim. Kendimi avantajlı hissediyorum. 3 şey çok önemli! Kalite, anlayış ve ayak izi. Hangi aday bu üçünü iyi yapar ve insanları umutlandırırsa, o arkadaşımızın ipi göğüsleme şansı vardır. Bu durum ilçeler için de geçerli. Herkes, geçmişi ile geleceğe yelken açar. Hatay halkı takdir edecektir. Medyayı ve siyaseti yakından takip eden Hatay halkımız, ikimiz ile ilgili yeterince fikre sahiptir.” -Cemil Yıldız-