Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kamil Köseoğlu aynı gün 2 İl’de yarıştı

5 Madalya… Antakyalı master

5 Madalya…

Antakyalı master yüzücüsü Kamil Köseoğlu, biri aynı günde 2 İl’de olmak üzere, iki günde çıktığı yarışmalardan 5 madalya ile ayrıldı. Kamil Köseoğlu, bu süreçte, Yeni Sınav Koleji yüzme takımını da çalıştırdı, 3 gün üst üste miniklerin yarışmalarını koordine etti.
Kamil Köseoğlu, aynı günde, Gaziantep ile Adana’daki resmi yarışmalara katılarak elde ettiği başarılar ve madalyalarla ilgili şu paylaşımı yaptı:
“25-29 Mayıs’ta Marmaris’te yarıştım. 1-2-3 Haziran İlkokullar arası Minikler A kategorisinde çalıştırmış olduğum Sınav Koleji öğrencilerinin yarışmalarını yönettim. 4 Haziran ‘da, Samsung Kıtalar Arası Yüzme Yarışı elemeleri için 800 metre için saat 12.00’de Gaziantep Olimpik yüzme havuzundaydım. Aynı gün akşam Adana’da, akşam 20.00’de; 200 metre serbestte 1., 50 metre sırt üstünde 1., 100 metre kelebekte 3., 5 Haziran sabah 10.00’da 200 metre kelebekte 2. ve 50 metre serbestte 3. Olarak, çok yoğun bir tempoyu şükürler olsun bitirdim. Başarımda emeği olan ailemin yanımda olmasından gurur duyuyorum. Bu başarı onların.” -Cemil Yıldız-