Karlısu SBL’ye ödül

Karlısu SBL’ye ödül

Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi Yönetimi: “Her türlü projede görev alan, proje yapma ikliminin yerleşmesine emek sarf eden tüm Öğretmenlerimize teşekkür ederiz.”

Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi’nin (SBL), eTwinnig ödülünü, diğer okullarla birlikte aldığı bildirtildi. Karlısu SBL Yönetimi, ödül töreniyle ilgili şu paylaşımı yaptı:
“Okulumuz, eTwinning School Etiketini ve Avrupa Kalite Etiketini, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mesut Çerko’nun elinde aldık. Bu başarıda emeği geçen Öğretmenlerden Can Artan, Semiha Çayıroğlu Kılıç, Semra Dağlı, Hasan Koşak başta olmak üzere, her türlü projede görev alan, proje yapma ikliminin yerleşmesine emek sarf eden tüm Öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Öğretmenlerimizi her zaman destekleyerek işlerini kolaylaştıran idarecilerimize, gayretli ve saygılı tavırlarıyla proje yapmayı keyifli hale getiren öğrencimize ve bizlere inanan ve güvenen velilerimize teşekkür ederiz. Bir teşekkür de, motivasyonumuzu arttıran İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimize, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve İl Milli Eğitim Müdürümüze.
Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge ekibinden M.cihangir Girişken ve eTwinning Hatay İl Temilcisi Ömer Bektaş ‘a ve bizleri eTwinning ile tanıştıran Nilgün Aktaş’a, destekleri için teşekkür ederiz.
-Duygu Ertaş-