“Karneni getir biletini al”

“Karneni getir biletini al”

Öğrencilere Sinema Ve Tiyatro Gösterim Biletleri Antakya Belediyesi’nden

Antakya Belediyesi, dün karne heyecanı yaşayan öğrencileri ödüllendirmek üzere, “Karneni getir sinema ve biletini al” kampanyası başlattı. Bugünden itibaren karnesini getiren öğrenciler, Antakya Belediyesi’nce, Cumhuriyet Kültür Merkezi’nde sömestr tatili boyunca düzenlenecek olan etkinliklere davet ediliyor.

Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklama şöyle:

“Okullarındaki karne dağıtım töreni sonrasında karnelerini alan öğrenciler, sömestr tatili boyunca, Antakya Belediyesi Cumhuriyet Kültür Merkezi’ne gelerek sinema ve tiyatro biletlerini alabilecekler. Sömestr tatili boyunca hafta içi her gün 12.00 – 15.00 – 18.00 seanslarında ‘Doru, Bulmaca Kulesi, Evliya Çelebi’ çizgi filmleri ile Salı ve Perşembe günleri 13.00 – 16.00 seanslarında ‘Abur ile Cubur’ tiyatro oyununun gösteriminin yapılacağı Cumhuriyet Kültür Merkezi, sömestr tatili boyunca çocukların hizmetinde olacak.”

TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE İYİ TATİLLER

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, yarıyıl döneminde öğrencilere küçük bir hediye vermek istediklerini söyleyerek, şu mesajı yayınladı:

“Amacımız, Cumhuriyet Kültür Merkezi’miz ile tiyatro ve sinemayı sevdirmek, öğrencilerimizin tatillerini güzelleştirmek. Karnesini getiren tüm öğrencilerimize, Cumhuriyet Kültür Merkezi’mizde gösterimi yapılacak olan sinema ve tiyatro biletlerinden hediye ediyoruz. Yoğun bir ilgi ile karşı karşıyayız. Sevdiği çizgi filmleri sinema keyfiyle izlemek isteyen tüm öğrencilerimizi bekliyoruz. Biletlerimiz, bugün dağıtılmaya başladı. Geç kalmayın. Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.” -Haber/Mutlu Yanık-