Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaşıkçı, üyesi olduğu İMO’ya savaş açtı:

Sizi pişman edeceğim! “Bölücülere

Sizi pişman edeceğim!

“Bölücülere nefes olan nefesinizi kesene kadar (mecaz) sizlerle mücadeleme devam edeceğim.”

Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, kendi meslek kuruluşu İnşaat Mühendisleri Odası’nın (İMO) Genel Merkez Yönetimi’ne bayrak açarak, sonuna kadar mücadele edeceği mesajı verdi.
MHP’li Vekil Kaşıkçı, İMO’nun kendisiyle ilgili açıklamalarına cevaben, “Bölücülere nefes olan nefesinizi kesene kadar (mecaz) sizlerle mücadeleme devam edeceğim. Vatansever meslektaşlarımıza açtığınız her soruşturma için sizi pişman edeceğim” dedi.
İMO’nun, kendisine yanıt halinde yaptığı açıklamayı değerlendirirken, “Anlaşılan metni, iki ayrı kişi hazırlamış. Birbiriyle çeliştiği anlaşılıyor. Metnin giriş bölümünde, benim açıklamalarıma iftira denilirken, metnin devamında ise iddialarım kabul ediliyor” dedi.
İMO Genel Merkezi’ni, “Dar bir kadro tarafından işgal edilmiş ve bölücü siyasetin merkezi haline gelmiştir” sözleriyle tanımlayan, kendisi de inşaat mühendisi olan Lütfi Kaşıkçı, “Kendileri dışında başka hiç bir sese tahammülü olmayan ve ifade özgürlüğü maskesi altına gizlenenlerin maskesini bundan sonra da düşürmeye devam edeceğiz” açıklaması yaptı. –Haber/Cemil Yıldız-