Kasımpaşa Maçında Oynayacaktı,

Kasımpaşa Maçında Oynayacaktı,

Habersiz Ayrıldı…

Hatayspor, POPOV’a teşekkür için resmi işlemin tamamlanmasını bekliyor

Bulgar futbolcu Popov’un Eyüpspor’a transferinde, Hatayspor Kulübü’nün, futbolcusuna hizmetleri için teşekkür etmemesi bazı eleştirilere neden oldu.

Spor kamuoyunda, özellikle de sosyal medyada bazı grup ve kişilerin Hatayspor Kulübü’nü bu nedenle hedef alan eleştirileri üzerine, kulübe yakın kaynaklardan aldığımız bilgi, “Popov, Hatayspor’un hala resmi mukaveleli futbolcusudur, Eyüpspor’la anlaşsa, imza atsa bile, resmi işlemler bitmemiştir. Biz, Hatayspor olarak, bu futbolcumuzu Kasımpaşa maçında oynatmayı düşünüyorduk. Ancak kendi isteğiyle bizden habersiz Eyüpspor’a gitti. Ancak kulübe hizmetleri unutulmaz. Bordo-Beyazlı formayı şerefle, hakkını vererek, onlarca kez giydi. Zamanı geldiğinde teşekkür ederiz” şeklinde.

Görüştüğümüz bir kaynak, Popov’un TFF’de halen Hatayspor futbolcusu olarak göründüğünü, resmi işlemler tamamlanmadan futbolcuya teşekkür etmenin yanlış olacağını söylüyor. Hatayspor yetkililerinin, TFF’den resmi yazı beklendiği, geldiğinde işlemlerin tamamlanmış olacağı ve futbolcuya, Kulüp resmi sitesinden teşekkür edileceğini söyledikleri ifade ediliyor. -Cemil Yıldız-