Kastamonu taraftarı örnek

Kastamonu taraftarı örnek

Gazi Stadı’nda bilet kuyruğuna girdi, tribünler doldu, takımı 90 dakika destekledi, semeresini de gördü. Taraftarıyla Hatayspor’u baskı, hakemleri ise etki altına alan Kastamonuspor, 87. dakika golü ile maçı kazanmasını bildi.

Pazar günkü maç öncesi, Kulüp İnternet sitesi ve sosyal medyadan taraftarlara yönelik mesajlar şöyle oldu: “Haydi Kastamonu Gazi’ye”

Yarın 13:30’da, Gazi Stadyumu’nda takımını yalnız bırakma. Bilet fiyatı 5 TL. Cefakar Kastamonupsor taraftarı, değerli Kastamonulular… Pazar günü saat 13.30’da Hatayspor ile çok önemli bir maça çıkacağız. Kastamonuspor, bizlerin memleket meselesi. Hiçbir mazerete sığınmadan, doksan dakika boyunca tribündeki yerimizi alalım. Bu takım hepimizin. Bu takım bu şehrin takımı. Bu takım bizim gururumuz. Yenilenmiş kadrosuyla, yeniden dirilişi sağlama adına, Kastamonuspor için herkes tribünde yerini alsın. Son dakikaya kadar susmak bilmeden, fair-play ortamında takımına sahip çık.

Yarın, Kastamonusporlu futbolcular, sahada aslanlar gibi sonuna kadar mücadele ederken, biz de tribünde nefer olalım. Çoşkuya ve sevince ortak olalım. Bunu hem saha da hem tribünde birlikte yaşayalım. Kastamonuspor taraftarı; giy formanı, al flamanı. Arma için, forma için, Kastamonumuz için. Onlar sahada Aslan, biz tribünde nefer. Takımına destek ol yeter. Öyleyse, haydi Kastamonu, Gazi’ye…      -Cemil Yıldız-