Kaymakamla Görüştüler…

Kaymakamla Görüştüler…

TÜMSİAD, DOĞAKA ile ilişkileri arttırmak istiyor

TÜMSİAD Hatay Şubesi Başkan ve Yöneticileri, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ile ilişkileri sürdürmek ve arttırmak istediklerini, bu esnada İlçe Kaymakamı Hasan Özyiğit’ten de destek istediklerini bildirdiler. TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Doğan GÜLSÜREN ve Yönetim Kurulu Üyeleri, bu isteklerini, ziyaret ettikleri İskenderun Kaymakamı Hasan ÖZYİĞİT’e aktardılar.
TÜMSİAD Hatay Şube Başkanı Doğan GÜLSÜREN, TÜMSİAD Hatay Şube olarak, ülke ve bölge ekonomisine katkı sağlayacak projelerin içinde olacaklarını, bu anlamda atılacak ilk adımlardan biri olan kurumsallaşma konusunda, TÜMSİAD Hatay Şube olarak DOĞAKA’nın teknik destek programlarından faydalanarak üyelerine iki tane kurumsallaşma eğitimi verdiklerini ve ilerleyen zamanlarda DOĞAKA’nın desteği ile kurumsallaşma eğitiminin tekrar verilmesini planladıklarını belirtti.
Başkan GÜLSÜREN, kurumsallaşmanın, şirketlerin büyümesinde ve gelişmesinde ana omurgayı oluşturduğunu, bu anlamda üyelerine kurumsal kimlik kazandırmak için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.
İskenderun Kaymakamı Hasan ÖZYİĞİT ise sivil toplum kuruluşlarının son yıllarda önemli işlere imza attıklarını belirterek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
-A. Halik Görün-

(Visited 1 times, 1 visits today)