Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kentin en işlek yollarından Hacı Durmuş Caddesinde

Tedaş Kazdı, Hatay BŞB

Tedaş Kazdı, Hatay BŞB Asfaltlıyor

Defne ilçesi Armutlu Mahallesi sınırlarında, Altınçay ile paralel Hacı Durmuş Caddesi’nde Türkiye Elektrik Dağıtım (TEDAŞ) şirketi tarafından yeraltı çalışması yapılırken kazılan yollar bölgede sıkıntı yaratırken, çalışma nedeniyle trafiğe çıkan araç sürücüleri de zorlandı. Çıkan toz yanı sıra daralan yol nedeniyle, kentin en işlek caddelerinden olan bu yolda motorlu taşıt trafiği zaman zaman kilitlendi.
TEDAŞ’ın çalışmalarını tamamlamasının ardından, Armutlu Mahallesi Muhtarı Cüneyt Öfkeli, Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne başvurdu ve yolun onarımını istedi. Alınan yanıt, “hemen yaparız” şeklinde oldu. Armutlu Muhtarı Cüneyt Öfkeli, süreçle ilgili şu bilgiyi verdi:
“Sevgili Armutlu Mahallesi sakinlerim… TEDAŞ’ın gerçekleştirmiş olduğu önemli ve gerekli çalışma sonucunda, toz ve çukura bürünmüş Hacı Durmuş Caddemizde, Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri tarafından asfalt kazı çalışması gerçekleştirilecektir. Lütfen araçlarınızı Hacı Durmuş Caddesi’nden kaldırın.
Doçent Dr. Sayın Lütfü Savaş Başkanımıza her zaman minnettarı borç biliriz ve gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederiz. Fen İşleri Daire Başkanı Sayın Hasan Ziya Başkanımıza da yüreğinin güzelliğinden ve duyarlılığından dolayı çok teşekkür ediyorum.” -Duygu Ertaş-