Kılıçdaroğlu mesajı verdi;

Kılıçdaroğlu mesajı verdi;

İlk 2 Destek, Güzelmansur ile Savaş’tan…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Anadolu’ya yayılan grup toplantıları kapsamında verdiği mesajında, “Hak-Hukuk-Adalet” mücadelesinden söz etti, bu mücadeleye katılacak, destek verecek, kendi deyimiyle “halk düşmanlarını yenme mücadelesine katılacaklardan” ses vermelerini istedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, şöyle dedi:

“Şunu da artık bilmek zorundayım! Siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum. Artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz? Bize katılın!”

CHP Genel Başkanı bu mesajı verdikten dakikalar sonra, Hatay’da CHP’nin 2 önemli ismi, Milletvekili Mehmet Güzelmansur ile Hatay Büyükşehir Belediye (BŞB) Başkanı Lütfü Savaş’tan ses geldi.

Güzelmansur, mesajında şöyle dedi:

“Alın terinin hakkı için, çocuklarımızın geleceği için, gençlerimiz ve kadınlarımız için, hak, hukuk ve adalet için, ülkemizin huzuru, birlik ve beraberliği için, demokrasi için, karamsarlığı yok etmek, kaygıları ortadan kaldırmak, umudu büyütmek için yanındayım, Kemal Kılıçdaroğlu.”

Hatay BŞB Başkanı Lütfü Savaş da Genel Başkanının yanında olduğunu şu mesajıyla bildirdi:

“Güzel ülkemizin geleceği, hak, hukuk ve adalet için yanındayım, Sayın Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu.”

-Haber/Cemil Yıldız-