Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kılıçdaroğlu’na gittiler

CHP’li Kırıkhan, Kumlu ve

CHP’li Kırıkhan, Kumlu ve Hassa İlçe Başkanları Ankara’ya gitti, Kılıçdaroğlu’na sıkıntıları anlattı.

Suriye krizi, çiftçi-nakliyeci sorunları ve olası Afrin göç dalgası…

CHP’nin ilimiz Kırıkhan, Hassa ile Kumlu İlçe Başkanları Ankara’ya giderek Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Milletvekili Birol Ertem’in aracılığı ile Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile görüşen CHP’nin 3 İlçe Başkanı Hüseyin Hirfanoğlu, Haydar Ergüneş ile Ali Çimen, Hatay’ın yaşadığı Suriye krizinden kaynaklanan sorunları, çiftçilerin, nakliyecilerin ve esnafın yaşadığı ekonomik sıkıntıları ve olası Afrin harekatında yaşanacak sorunlar ve göç dalgası ile ilgili bilgileri paylaştı.
CHP’li İlçe Başkanlarını, Ankara’da CHP’nin Hatay Milletvekili Birol Ertem karşılayıp misafir etti. CHP’li 3 İlçe Başkanı; Hirfanoğlu (Krıkhan), Ergüneş (Hassa) ile Çimen( Kumlu) gittikleri Ankara’da, Salı günü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleşen temaslarında sırasıyla CHP Hatay Milletvekilleri Birol Ertem, Serkan Topal, Hilmi Yarayıcı ve Mevlit Dudu’yu, ardından da TBMM Başkan Vekili ve CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün’ü, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Siyasi Baş Danışmanı ve eski Kültür ve Turizm Bakanı İstemihan Talay’ı, TBMM İdare Amiri ve CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş’i, CHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel’i, CHP Edirne Milletvekili ve Genel Başkanın Tarım Başdanışmanı Okan Gaytancıoğlu’nu ve son olarak da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’deki makamında ziyaret ettiler, son olarak da CHP Grup Toplantısı’na katıldılar.
Grup toplantısının ardından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Meclis’teki makamında ziyaret eden İlçe Başkanları, ziyarette, Hatay’ın yaşadığı Suriye krizinden kaynaklanan sorunları, çiftçilerin, nakliyecilerin ve esnafın yaşadığı ekonomik sıkıntıları ve olası Afrin harekatında yaşanacak sorunlar ile olası göç dalgasına ilişkin bilgi verdiler.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, kongrelerde başarı sağlayıp göreve seçilen İlçe Başkanlarına ‘hayırlı olsun’ deyip çalışmalarında başarı diledi.
Ziyaretlerin oldukça verimli geçtiğini ifade eden İlçe Başkanları, Ankara’daki temaslardan oldukça memnun kaldıklarını belirttiler. -Cemil Yıldız-