Kimler Yoktu ki?

Kimler Yoktu ki?

Sinema sanatçısı, siyaset ile iş dünyasını buluşturan açılış…

Samandağ’daki mağaza açılışına; Milletvekili Serkan Topal, eski Bakan Fuat Çay, Belediye Başkanı Mithat Nehir, eski Milletvekili Refik Eryılmaz, Sinema Sanatçısı Nuri Alço, Partili başkanlar ve işadamları katıldı.

Samandağ ilçesi merkezinde oluşturulan “Y-Lonon AVM” Mağazası açılışına, bölgedeki siyasetin en zirve isimlerinden aşağıya kadar, iş dünyasının tanınmış isimleri yanı sıra sinema dünyasının da tanınmış isimleri katılarak renk kattı.
Y-London AVM, Samandağ’da görkemli bir açılış yaparak hizmete girdi. Çiğdede Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi üzerinde hizmete açılan mağazanın açılışına katılanlar içinde en sürpriz isim, Yeşilçam’ın unutulmaz ismi Nuri Alço oldu.
Açılışa; Milletvekili Serkan Topal, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, eski Bakan Milletvekili Fuat Çay, eski Milletvekili Refik Eryılmaz, film Sanatçısı Nuri Alço, CHP İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan, AKP İlçe Başkanı Selahattin Yeter, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu, Esnaf ve
Kefalet Kooperatifi Başkanı Sait Kahiloğlu, Muhtar Mahir Ceburoğlu, Nuri Alço ve çok sayıda vatandaş katıldı.  -Cemil Yıldız-