Kimyeci, sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı:

Kimyeci, sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı:

Kalp krizi geçirmedim, kalp kapakçığı ameliyatı oldum…

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, kalp krizi geçirmediğini, rutin sağlık kontrolleri sonucu doktor uyarısı ile kalp kapakçığı ameliyatı geçirdiğini, sağlık durumunun çok iyi durumda olduğunu ve yakında makamına gelerek görevine başlayacağını bildirdi.
Antakya Belediye Başkanı Kimyeci’nin açıklaması aynen şöyle:
“Son günlerde bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada, iyi niyetli, ancak bilgi eksikliğinden kaynaklı kalp krizi geçirdiğime dair bilgiler yer almıştır. Kalp krizi geçirdiğim yönündeki bilgi yanlıştır.
Aslolan şudur ki; rutin doktor muayene kontrollerimde, tansiyona bağlı kalp kapakçığımın değiştirilmesi değerli doktorlarımız tarafından uygun görüldüğünden, buna mukabil geçtiğimiz günlerde Ankara’da şahsıma açık kalp ameliyatı yapılmış olup, sağlık durumum çok şükür gayet iyi durumdadır.
Şu anda, ameliyat sonrası istirahat sürecim devam etmekte olup, çok yakın bir zamanda görevimin başında olacağımı belirtmek isterim.
Değerli hemşehrilerimin ve kamuoyunun bunun dışındaki spekülasyonlara ve dedikodulara itibar etmemelerini rica eder, bu süreçte gerek şahsıma gerekse aile bireylerime geçmiş olsun dileklerini belirten ve dualarını esirgemeyen herkese şükranlarımı sunuyorum.” -Cemil Yıldız-