Kimyeci’den ‘Evet’ teşekkürü …

Kimyeci’den ‘Evet’ teşekkürü …

‘Çok Amaçlı Salon, Taziye Evi ve Muhtarlık Binası’nın açılışını gerçekleştirdi …

Antakya Belediyesi tarafından, Hacı Ömer Alpagot Mahallesi’nde yapılan ‘Çok Amaçlı Salon, Taziye Evi ve Muhtarlık Binası’nın açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirildi.
Açılışa Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Hacı Ömer Alpagot Mahalle Muhtarı Yahya Emeç, Haraparası Mahalle Muhtarı Naim Tukaç, Kanatlı Mahalle Muhtarı Ahmet Abay, Şirince Mahalle Muhtarı Ahmet Umarlar, Havuzlar Mahalle Muhtarı Mehmet Tektaş, Sofular Mahalle Muhtarı Ali Kumlu, Hacı Ömer Alpagot Mahallesi eski muhtarı ve parti teşkilatı üyesi Cahit Akyol, Belediye Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.
Açılış töreninde konuşan Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, “Hacı Ömer Alpagot Mahallesi’nde yapımını tamamlayarak hizmete sunduğumuz ‘Çok Amaçlı Salon, Taziye Evi ve Muhtarlık Binası’nın mahalle sakinlerimize ve Antakya’ya hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Referandum Halk oylaması sürecinde 95 mahallemizin tamamını ziyaret ettik. Binlerce vatandaşımıza Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlattık. Gittiğimiz her yerde sağolsun milletimiz bizleri bir evladı, bir kardeşleri gibi karşıladı, bağrına bastı. Hatırlayacağınız gibi final mitingimizi de Hacı Ömer Alpagot Mahallemizde sizlerin coşkulu katılımıyla gerçekleştirmiştik. Ben bu vesileyle halk oylamasındaki ‘Evet’ teveccühünüzden dolayı sizlere ve tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Sizleri Allah’a emanet ediyorum” dedi.
Açılışın sonunda Antakya Belediyesince katılımcılara yemek ikramında bulunuldu. -Mehmet ÖZGÜN-

 

(Visited 1 times, 1 visits today)