Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kırıkhan’da CHP’li
Kadınlardan 8 Mart Mesajı:

Kadın Dayanışmasındayız… Kırıkhan’da CHP’li

Kadın Dayanışmasındayız…

Kırıkhan’da CHP’li kadınlar, günün anlamına uygun eğlendi, mesaj verdi. Kırıkhan CHP İlçe Başkanının Salı günkü kadın etkinliği ile ilgili paylaşımı şöyle oldu:
“Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkhan Kadın Kolları olarak, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle düzenlediğimiz etkinliğe, Millet İttifakı ortaklarımızdan İYİ Parti yöneticileri Gülşah Koç ve Melike Okçular ile Gelecek Partisi İl Yöneticisi Hatice Cemremir ve Partili-Partisiz diğer kadınlar da katılarak, kadın dayanışmasına bir kilometre taşı da ilçemiz Kırıkhan’dan ekledik.
Evet, bugün bizim günümüzdü. Bir kaç saatliğine de olsa, tüm tasalardan sıyrılıp eğlenmek bizim de hakkımız dedik ve birlikte çok keyifli saatler geçirdik. Başta, bu özel günde bizleri kabul eden, mekanında ağırlayan Fatoş Hanım ve çalışanları olmak üzere, davetimizi kırmayıp gelen, yüreği sevgi dolu, umut dolu tüm misafir-lerimize gönülden teşekkür ediyorum.
Ve tabi, bu özel günde bizleri yalnız bırakmayan, konuklarımızın gününü kutlayıp çiçek sunan sevgili Gençlik Kolları Başkanımız Ömer Ulaş Hırfanoglu ve Mehmet Murat Gezmen’e de sonsuz teşekkür ediyorum.
İyi ki geldiniz, hoşluklar getirdiniz.”
-Duygu Ertaş-