Kısa spor haberleri

Kısa spor haberleri

Süper Lig’de bugün

Hatay Amatör Süper Lig’e ait bugün 3 maç oynanıyor. Bugünkü Süper Lig programı şöyle: Ekinci-İskenderun (N.Koka); Armutlu-Reyhanlı (Çekmece); Gözcüler-Sümer (İskenderun); Maçların 3’ü de 15.00’te başlıyor.

 Gümüşhane-Hatay maçına gitmek isteyenlere otobüs tahsisi var…

Bu hafta sonunda Gümüşhane’de oynanacak olan Gümüşhanespor-Hatayspor maçını izlemek isteyenler için otobüs tahsis edildi. Hatayspor Kulübü 2.Başkanı Aydın Toksöz, hafta sonu oynanacak maçla ilgili taraftarların ulaşım sorununa ilişkin şu açıklamayı yaptı: “26.02.2017 Pazar günü Gümüşhane’de oynanacak olan Gümüşhanespor – Hatayspor maçına gitmek isteyen taraftarlarımız için Cumartesi günü otobüs tahsisi yapılacaktır. Gitmek isteyen hemşehrilerimizin, Kulüp Görevlisi Çağrı Özkaya (0 544 731 93 94) ile 24 Şubat Cuma günü saat 13:00’e kadar görüşerek kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.”

Hatay’da 4 bayan futbol maçı pazar günü

Hatay’ın 4 bayan futbol takımı, maçlarını hafta sonunda oynuyor. Hatay’da 26 Şubat Pazar günü oynanacak olan kadınlar futbol maçları programı şöyle: Sümer-Mersin; Hatay BŞB-Mezitli; Dumlupınar-Mersin; Dörtyol-Tarsus. Hatay BŞB-Mezitli maçı saat 13.00’te, diğerleri 12.00’de başlıyor.

(Visited 1 times, 1 visits today)