kısa spor haberleri

TFF’den Kaynak Duyurusu

Türkiye Futbol Federasyonu, kulüplere kaynak yaratan uygulama ile ilgili bilgilendirmede bulundu. TFF’nin konuyla ilgili duyurusu şöyle:

“Türkiye Futbol Federasyonu’nun, futbolun geliştirilmesi amacıyla, futbol kulüpleri ile futbol ile ilgili kurum ve kuruluşların altyapı, tesis, eğitim ve futbol gelişim projeleri için mali yardım düzenleyen Kaynak Kullandırma Talimatı gereğince, kulüplerimizin ve ilgili kurum/kuruluşların 2017-2018 sezonunda mali yardımdan yararlanabilmesi için başvuru süresi 1 Nisan 2017’de sona erecektir.

Kaynak Kullandırma Talimatı’nın 6. maddesi 1. fıkrasında belirtilen esaslara uygun olarak hazırlanmış başvuru dosyasının (dosya sahibinin daha önceki sezonda başvuru yapmış olması, tahsis verilmiş ya da verilmemiş olması durumunda dahi) 2017-2018 sezonu için yeniden hazırlanarak tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Kaynak Kullandırma Talimatı’nın 4. maddesi 5. fıkrası gereğince, 01.04.2017 tarihinden sonra yapılacak başvurular 2017-2018 sezonunda değerlendirmeye alınmayacak olup, 2018-2019 sezonunda değerlendirmeye alınmak üzere bekletilecektir.”

 

LİG’DE BU HAFTA MAÇLARI

Hatayspor’un yer aldığı Türkiye 2. Ligi Kırmızı Grubu’nda ikinci yarı ilk hafta maç programı şöyle:

Kırklareli–Tuzla

Tokat-Etimesgut

Hatay-K.Erciyes

İnegöl-Menemen

Aydın-Ankaragücü

Gümüşhane-1461 Trabzon

Karşıyaka-Bugsaş

Sarıyer-Kastamonu

Niğde-Eyüp