Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kışlasaray Lions etkinliği tiyatro

Geliri, Öğrencilere Burs… Antakya

Geliri, Öğrencilere Burs…

Antakya Kışlasaray Lions Kulübü girişimiyle, ünlü tiyatrocu Haldun Dormen’in süpervizörlüğündeki “Seninle Evlenir miyim?” adlı oyun önceki gün ilimizde sahnelendi. Oyun, Defne ilçesi Aşağı Okçular’daki Doğuş Okulları kampüsünde sahnelendi.

Türk tiyatrosunun duayen ismi Haldun Dormen’in öğrencileri Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi’yle, yılın komedisine, Salı akşamı ilimizde sahnelenen “Seninle Evlenir miyim? adlı oyunla imza atıldı. Seçkin bir davetli kitlesinin yer aldığı salonda, oyunu Barbaros Uzunöner yönetti.

Tiyatroyu getirten Antakya Kışlasaray Lions Kulübü Başkanı Emiş Karadeniz, yaptığı kısa açıklamada, Haldun Dormen ve ekibinin çok iyi bir oyun sahnelediklerini kaydederek, hepsini kutladı, teşekkür etti ve Kulüp yönetimi olarak, üniversite öğrencilerinin eğitim bursuna katkı sağlamak amacıyla bu girişimde bulunduklarını hatırlattı.

Emiş Karadeniz, devamla, “Haldun Dormen’in süpervizörlüğünde, Barboros Uzunöner’in yönetmenliğinde, Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi’nin oynadığı ödüllü komedi tiyatro oyunu ‘Seninle Evlenir miyim?’, Doğuş Okullarında sergilendi. Oyunda rol alanlara, sunumları ve izleyicilerimize ilgileri, destekleri için teşekkür ederiz” dedi. -Selvi Günay-