Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kışlasaray Lions etkinliği tiyatro,

18 Ocak Salı günü…

18 Ocak Salı günü…

Seninle Evlenir miyim?

Emiş Karadeniz’in başkanı olduğu Antakya Kışlasaray Lions Kulübü, kültürel ve sanatsal bir etkinliğe imza atıyor. “Seninle Evlenir miyim?” adlı tiyatro oyunu, 18 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de, İlimiz Defne ilçesi Aşağıokçular’daki Doğum Okulları kampüsü salonunda sahneleniyor.

SENİNLE EVLENİR MİYİM?

Haldun Dormen süpervizörlüğünde, Barbaros Uzunöner’in yazıp yönettiği komedide Şebnem Özinal ve Yosi Mizrahi rol alıyor. Yılmaz Gruda ve Haydar Dümen’in sesleri ile katkı yaptıkları kahkahası bol oyunla ilgili özet şöyle:

“Yosi ve Şebnem’i hiç böyle görmediniz. Cansu ve Baran’ın aşkına çok güleceksiniz. Aşka gülmeye bekleriz.

Oyunda, Baran, aşık olduğu Cansu’yu ikna etmek için çeşitli yollara başvurur. Kendini olduğundan farklı gösteren Baran, sonunda amacına ulaşır. Aslında ikisi de farklı dünyaların insanlarıdır. Cansu, okumayı seven, kültürel etkinliklerden hoşlanan birisi iken, Baran ise devamlı at yarışı oynayan, Aşk-ı Memnu kitabını gördüğünde ‘Aaa, bu dizinin kitabı mı çıkmış…’ diyen biridir.

İlişki ilerler ve evlenirler. Peki, Baran’ın yalanları ortaya çıkınca neler olur? Cevabı sahnede. Kurgusu, dekoru, ışık oyunları, farklı sahneleniş tekniği ve Haldun Dormen’in inanılmaz dokunuşları ile bu oyun çok güldürüyor.”

Haldun Dormen’in oyunla ilgili özet mesajı ise, “Sahnede çalışırken de, seyrederken de çok keyif aldım. Çok iyi yazılmış, harika bir komedi” şeklinde.

Oyunla ilgili iletişimin, “0-533-502 65 40”nolu telefonla kurulabileceği duyuruldu.