Kitap Fuarı’nda son 2 gün

Kitap Fuarı’nda son 2 gün

Bu fırsat kaçmaz

Lütfü Savaş: “Kitap Fuarı’yla buluşmak isteyen vatandaşlarımıza ücretsiz ulaşım hizmeti veriyor ve eğitim kurumlarımıza servislerimizi göndererek çocuklarımızın kitap fuarını gezme imkanı sağlıyoruz.”

Hatay’ın ilkleri arasına giren ve 21 Mayıs’ta sona erecek olan Hatay Kitap Fuarı, il genelinden gelen yüzlerce öğrencinin adeta değişmez adresi oldu. Gençlerin ve çocukların kalabalık gruplar halinde gezdiği ve binlerce kitap arasında adeta yolculuğa çıktığı bu keyifli fuar etkinliğini önceki gün yerinde izleyen ve gelecek senelerde daha büyük bir katılımla devam edecekleri sinyalini veren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Kitap okumanın yaşı yoktur. Fuar’da gördük ki, yaşlısıyla genciyle vatandaşlarımız yoğun bir katılım gösterdi” dedi.
Kitap fuarıyla buluşmak isteyen vatandaşlara ücretsiz ulaşım hizmeti verdiklerini ve ilçelerdeki eğitim kurumlarına servis göndererek çocuklara kitap fuarını gezme imkanı sağladıklarını söyleyen Savaş, “Bu yıl birincisi düzenlenen fuarın önümüzdeki yıllarda daha büyük katılımla hizmet edeceğine inanıyoruz” diye konuştu. Stantları gezen ve kitapları yakından inceleyen Savaş’a eşi Doç. Dr. Nazan Savaş da eşlik etti. -Cemil Yıldız-

(Visited 1 times, 1 visits today)