Konser geliriyle 52 öğrenciye umut verdi

Konser geliriyle 52 öğrenciye umut verdi

İsviçre’de bir konser veren Haluk Levent, konserden elde edilen geliri Ali İsmail Korkmaz Vakfı’na bırakırken, İzmir’deki terör saldırısında Şehit düşen Polis Memuru Fethi Sekin için vereceği konseri de müjdeledi.

Türk Rock müziğinin sevilen güçlü isimlerinden, Haluk Levent, 4 Şubat’ta İsviçre’nin Zürih kentinde Ali İsmail Korkmaz Vakfı yararına bir konser verdi. Geliriyle 52 çocuğa yardım yapılacak konsere, Ali İsmail Korkmaz’ın Annesi Emel Korkmaz da katıldı. Gerçekleşen konsere ilişkin konuşan ve twitter adresi üzerinden mesaj veren Levent, “Ali İsmail Korkmaz Vakfı yararına düzenlenen konserime Emel Anne sürpriz yaptı” derken, bu konserin geliri ile 52 öğrenciye katkı yapılacağının altını çizdi.

-Gurur duyuyorum-

Anne Emel Korkmaz ise yaşanan bu duygusal ana ve konser ile ortaya konan dayanışmaya, kalbinden geçen kelimeleri sığdırdı ve şu anlamlı sözleri paylaştı: “4 yıl önce Eskişehir’de Haluk Levent ile omuz omuzaydı… Dün ise Zürih’teydi Ali İsmail, binlerce kişinin bedeninde! Annesi olmaktan gururluyum…”

-Ekibe katılın-

Verilen konser, gençlerin eğitimleri adına umut olurken, Ali İsmail Korkmaz Vakfı’ndan yapılan son çağrı,  “Hatay’da yaşayan gençlerin, projelerini destekleyen ekipte yer almak ister misin?” şeklinde oldu ve o çağrıda şu ifadeye yer verildi: “ALİKEV Gençbank, 15- 25 yaş arası gençlerin; yerellerinde gördükleri sorunlara çözüm bulmak, sosyal sorumluluk projeleri ve gençlik çalışmaları yapmak için bir araya geldikleri, HATAY’da  Ali İsmail Korkmaz Vakfı katkılarıyla devam eden Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın yürüttüğü bir projedir. Sen de bizlerle projelerde gönüllülük yapmak istiyorsan, formu doldurman yeterli. Yeni ekip arkadaşları arıyoruz.”

-Unutulmadı-

İzmir’deki terör saldırısında Şehit düşen Polis Memuru Fethi Sekin için de konser verip vermeyeceği sorulan Haluk Levent’in buna eklediği cevap ise,  hem anlamlı hem de net oldu… “Nisan’da yapacağız… Bu ülke uğruna yüreğini koyan herkes canımızdır.”

Tamer Yazar