Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Koordinatör Kaymakamlar Yeni Görev Yerlerinde

Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaşanan

Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaşanan deprem felaketinin ardından göreve atanan koordinatör kaymakamlar, verdikleri hizmet ve kazandıkları deneyimlerle yeni görev yerlerine uğurlandılar.
Hatay’daki deprem bölgesinde, 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan büyük felaketin ardından yaklaşık 9 ay boyunca yaraları saran 111. dönem kaymakam adayları, özverili bir şekilde ilk görevlerini tamamladılar.
İskenderun ilçesinde, Temmuz ayının son haftasında göreve başlayan koordinatör kaymakamlar Miyase Demirkoparan, Ceyhun Denli ve Şafak Karaca, devletin tüm kurumlarıyla birlikte gece gündüz çalışarak depremzede vatandaşların yaşamlarını normalleştirmeye katkıda bulundular.
İskenderun’da depremin izlerini silmeye ve vatandaşların sorunlarını çözmeye çalışan koordinatör kaymakamlar, görev sürelerini tamamlayarak kaymakam atamaları gerçekleştirildi. Hatay’ın İskenderun ilçesinde yaklaşık 9 ay boyunca depremzede vatandaşların sorunlarının çözümünde önemli görevler üstlenen üç koordinatör kaymakam, yeni görev yerlerine uğurlandılar.
İskenderun’da görev yapan koordinatör kaymakamlardan Şafak Karaca, Adana Feke Kaymakamlığı’na atandı ve 11 Nisan tarihinde görevine başladı. Aksaray Sarıyahşi’ye atanan Miyase Demirkoparan ile Malatya Kale’de görevlendirilen Ceyhun Denli ise kentten uğurlandıktan sonra yeni görev yerlerine doğru yola çıktılar. – İlyas Yiğit-