Koro Seçme Yapıyor

Koro Seçme Yapıyor

9 Kasım Cumartesi günü…

Antakya Medeniyetler Korosu, bu hafa sonunda seçme yapıyor. İlimiz Hatay’ı, genelde de Türkiye’yi başarılı bir biçimde temsil eden Antakya Medeniyetler Korosu, yeni dönemde bünyesine katacak gönüllü, seyahat engeli olmayan yetenekli sesler ve müzisyenler arıyor. 9 Kasım Cumartesi günü Medeniyetler Evinde gerçekleşecek olan yeni üye seçme programı öncesi bir açıklama yapan Antakya Medeniyetler Korosu Başkanı Yılmaz Özfırat, yıl içerisinde başka seçme yapılmayacağı bilgisini verdi.
Yılda bir defa yeni üye alımı yapıldığının altını çizen Yılmaz Özfırat, seçmelerde, bir arada yaşama kültürünü yurtiçi ve yurtdışı konserlerde gösterebilecek, seyahat engeli olmayan sazlar ve amatör sesler alacaklarını belirterek, “Yoğun talep üzerine, 9 Kasım Cumartesi günü saat 10.00 ile 17.00 arasında Medeniyetler Evi’nde yapacağımız seçmelerle, koromuza yeni üye alımı gerçekleştireceğiz. Bizleri bekleyen yoğun 2020 yılı konser programımız için yeni katılımlar ile daha da güçlenecek olan koromuzda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Antakya Medeniyetler Koromuza katılmak isteyen korist ve müzisyen arkadaşlarımızı bekliyoruz” dedi.
Ulucami Mahallesi, Bekir Sıtkı Kunt Caddesi, Dolaşık Sokak’ta yer alan Medeniyetler Evi’nde gerçekleşecek seçmeler için detaylı bilgi için – 0 326 / 221 73 71 ve 0 535 692 84 86 nolu telefonlar kanalıyla bilgi edinilebileceği duyuruldu.