Korutürk caddesine beton asfalt

Korutürk caddesine beton asfalt

Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yapılan beton asfalta hazırlık çalışmaları, hafta sonu gece geç saatlere kadar devam etti.
Fen İşleri ekipleri, trafiğin aksamaması ve vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için Güney Park Hastanesi güzergahı ve Korutürk Caddesi üzerinde yapılan beton asfalta hazırlık çalışmalarını hızla sürdürüyor. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, hafta sonu Korutürk Caddesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledikten sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Samandağ Belediyesi’nin bütün ekipleri, haftanın yedi günü halkımızın hizmetindedir. Bugün, Fen İşleri Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen bu çalışmayı yerinde incelemek amacıyla, çarşımızın merkezinde bulunan Korutürk Caddesi’nde bulunuyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin, hafta sonu, gece gündüz demeden yaptıkları fedakarca ve özverili çabaları sonucunda beton asfalt için alt yapı çalışmaları yapıldı. Bu hafta içerisinde beton asfalt dökülerek, bu cadde üzerinde vatandaşlarımızın daha kolay ulaşımı sağlanacaktır. Halkımızdan aldığımız güçle daha aydınlık yarınlar için çalışıyoruz.” -Gökay Gökdemir-