Köseoğlu 6’da 5 Yaptı

Köseoğlu 6’da 5 Yaptı

5 Altın, 1 Gümüş…

Antakyalı Milli Yüzücü Kamil Köseoğlu, geçtiğimiz hafta sonunda Bursa ‘da yapılan Atatürk’ü Anma Türkiye Masterler Yüzme Şampiyonası’nda toplam 5 Altın ve 1 Gümüş Madalya kazandı. Antakyalı Milli Yüzücü Kamil Köseoğlu, yarışmaların Cuma günkü kısmının sabah seansında, 60-64 yaş kategorisi 200 metre kelebekte birinci oldu. Köseoğlu, aynı gün öğleden sonra, bu kez 200 metre kelebek yüzdü ve yine birinci oldu.
Antakyalı Milli Yüzücü Kamil Köseoğlu, Bursa ‘da dün sona eren Atatürk’ü Anma Türkiye Masterler Yüzme Şampiyonası’nda, 60-64 yaş kategorisinde, Cumartesi günü 200 metre sırtüstü kategorisinde birinci olurken, Cumartesi günü öğleden sonra da 100 metre kelebekte yine birinci oldu. Köseoğlu, yarışmaların son gününde de, dün 800 metre serbestte birinci ve 100 metre serbestte ise ikinci oldu. Böylece üç günde 6 kategoride yarışan Antakyalı Milli Yüzücü Kamil Köseoğlu, toplam 5 Altın Madalya 1 Gümüş Madalya kazandı.
Bursa’da 6 madalya sahibi olan Milli Yüzücü Kamil Köseoğlu, Gazetemiz spor servisini arayarak, Hatay’ı çok iyi temsil ettiğine inandığını kaydetti ve “Hatayı en güzel şekilde temsil etmenin gururunu bir kez daha yaşadım. Madalyalarımı, Sınav Koleji Ailesine ve öğrencilerine adıyorum” dedi. -Selvi Günay-