Künefe ile tatlanan bir ziyaret

Künefe ile tatlanan bir ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Hatay programı; verdiği mesajlar, künefe ile renklenen anlar ve atılan imzalarla, dolu dolu geçti.

Hatay’daki ziyaret trafiğinde bir çok görüşme gerçekleştiren ve toplantılara katılan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, işadamlarına verdiği mesajında, “Elbette yapılması gereken daha çok iş var. Zira sıkıntılar bitmedi. TOBB olarak bunları da takip ediyor ve dile getiriyoruz” dedi.

Hatay’daki Odalar ve Borsalar vasıtasıyla kendilerine iletilen konuları da gündemlerine alacaklarını ifade eden M.Rifat Hisarcıklıoğlu, hayata geçirecekleri eğitim yatırımları adına şu bilgiyi verdi:

“Onların talebiyle, Hatay’da güzel bir işe daha başlıyoruz. Biliyorsunuz, TOBB olarak burada 40 derslikli lise ve 300 kişilik pansiyon yapmıştık. Şimdi, Dörtyol, Erzin, İskenderun, Kırıkhan ve Reyhanlı’da, birer okul daha yapacağız. Hatay’a hayırlı ve uğurlu olsun.”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile Antakya Ticaret Borsası’nın Meclis Kültür Merkezi’nde düzenlenen Müşterek Ödül Töreni çerçevesinde kendisi için özel hazırlanan künefenin şiresini dökmeyi ise ihmal etmedi.

Tamer Yazar