Kurtulamadı, Öldü…

Kurtulamadı, Öldü…

Öleceğini bilircesine, “Atatürk’le kalın, Cumhuriyetle kalın” mesajı verdi, helallik istedi…

Onlarca yetim öğrenciye burs vermekteydi…

Defne ilçesinde ikamet eden Fevzi Bayramoğlu adlı eğitim gönüllüsü, hayırsever insan, yakalandığı koronavirüsten kurtulamadı ve hayatını kaybetti. Onlarca yetim öğrenciye burs verdiği bilinen Fevzi Bayramoğlu’nun, ölümünden birkaç gün önce sosyal medya hesabından verdiği mesajında, “Atatürk’le kalın, Cumhuriyet’le kalın, başınız dik kalsın, en güzeline emanetsiniz” dediği ve helallik istediği kaydedildi.
Çok sayıda yetim öğrenci çocuğa burs verdiği bilinen Fevzi Bayramoğlu’nun burslarının aktarılmasında aracılık eden Ali Nurlu’nun başkanı olduğu Toplum Gönüllüleri mesajı şöyle:
Fevzi Bayramoğlu’nu da maalesef kaybettik. Derneğimizin en büyük hayırseverlerinden, onlarca yetim çocuğumuza burs aktaran Ali Boğday’ın da biricik eniştesi olan ve çevresinde çok sevilip sayılan Fevzi Bayramoğlu’nu, bu gencecik yaşında cennetin sonsuzluğuna uğurladık.
Fevzi ağabey, yufka yüreğin, hepimizden açık ara insanlık sevgisiyle doluydu. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun, gökyüzündeki yıldızlar ve melekler cennette baş yoldaşın olsun, nur içinde yat, Fevzi ağabey.”
Koronavirüs tedavisinin ortasında iyileşmeyi beklerken hayata gözlerini yuman Fevzi Bayramoğlu’nun yatakta geçirdiği 7.gününde şu mesajı, sosyal medya hesabından duyuruldu:
“Çok ağır geçirdiğimiz bu karantina dönemini yarılamış durumdayız. Rabim, cümlemizin şifasını versin. Dualarınıza ihtiyacımız var, canlar. Olur da sağ çıkamazsak, benden yana hakkınız helal olsun. Sizler de hakkınızı hela edin. Hoşça kalın canlar, Atatürk’le kalın, Cumhuriyet’le kalın, başınız dik kalın.
En güzeline emanetsiniz.” -Cemil Yıldız-