Kuş sesleri ve şelaleler eşliğinde

Kuş sesleri ve şelaleler eşliğinde

Unutulmaz bir Doğa Gezisi

Dörtyol Pekmezci Yaylası Kovukçınar Şelalesi’nin doğal yaşam alanlarını gezen ve gördükleri muhteşem doğal güzellikleri fotoğraflayan İSTE Fotoğrafçılık Topluluğu, doğaya sadece ayak izlerini bıraktılar.

Amanos Keşif ve Mavi Yeşil Doğa ve Bilim Derneği Başkanı Nazım Sönmez rehberliğinde bir araya gelen İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Fotoğrafçılık Topluluğu üyesi öğrenciler, 2. doğa yürüyüşü ve fotoğraf çekimi etkinliğini İskenderun Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (İDOK) ile birlikte gerçekleştirdi. Katılımcılar, Dörtyol Pekmezci Yaylası Kovukçınar Şelalesi’nin doğal yaşam alanlarını gezerek, gördükleri muhteşem doğal güzellikleri fotoğraflama şansı buldular.
-SADECE AYAK İZİ-
İskenderun Teknik Üniversitesi Fotoğrafçılık Topluluğu olarak, 2. doğa yürüyüşü ve fotoğraf çekimi etkinliğini gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden İSTE Fotoğrafçılık Topluluğu Başkanı Mehmet Keskin, “Tamamı patika olan doğa gezimizi; kuş sesleri, çiçekler ve şelaleler eşliğinde tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” derken, anlamlı da bir mesaj verdi:
“Doğaya sadece ayak izlerini bırakan İSTE Fotoğrafçılık Topluluğu üyelerine, yürüyüşe katılan tüm arkadaşlarıma, İDOK kaptanlarına ve özellikle bize rehberlik eden, yörenin doğal yapısı ve özellikleri hakkında bizleri bilgilendiren AKED Başkanı Nazım Sönmez’e çok teşekkür ediyorum.” -Tamer Yazar-

(Visited 6 times, 1 visits today)