Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Lions Etkinliği Eğitime Katkı Amaçlı

Antakya Orontes Lions Kulübü,

Antakya Orontes Lions Kulübü, hafta sonunda “Sokak Lezzetleri” adlı bir festival düzenlerken, gelirinin eğitim amaçlı kullanılacağı kaydedildi.
Fatma Günay başkanlığında; Fatma Sıraç, Serpil Mansuroğlu, Gözdem Girişken, Nimet Kırkıcı, Nezahat Duran, Çiğdem Zelluh, Burçin Encami, Nahide Ketenci, Gamze Seferoğlu ile en genç üye Duru Günay’ın organizasyonda aktif rol aldığı Orontes Lions etkinliği, Cumartesi günü, Sümerler Mahallesi Dr. Adnan Ezelsoy Sevgi Parkı’nda gerçekleşti. Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’in de katıldığı ve beğendiğini ifade ettiği etkinlikte, ilimize ait değişik ürünler sergilendi. Etkinlik, panayır havasında geçerken, bir grup, açık alanda çim üzerinde yoga yapmak suretiyle de bir yerlere mesaj gönderdi.
Bu arada etkinliği değerlendiren Orontes Lions Başkanı Fatma Günay, şu paylaşımı yaptı:
“Antakya Orontes Lions Kulübü adına, eğitime katkı amacıyla yüksek bir katılımla gerçekleştirdiğimiz Sokak Lezzetleri etkinliğimiz, çok ses getirdi. Öncelikle, emeklerinden dolayı Kulüp arkadaşlarıma ve ayrıca katılımlarından dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.” -Cemil Yıldız-