Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Lions etkinliği, Kız Çocukları eğitimine…

El ele verdiler Antakya

El ele verdiler

Antakya Kışlasaray Lions Kulübü yönetici ve üyeleri, geliri tamamen kız çocuklarının eğitim giderlerinde kullanılmak üzere, önceki gün bir etkinlik gerçekleştirdi.

Emiş Karadeniz başkanlığındaki Kışlasaray Lions Kulübü’nün yönetici ve üyeleri, önceki gün, kız çocuklarının eğitimine destek olmak için Teofarm Çiftlik’te Lions Gurme Projesi’ni gerçekleştirdi. Etkinlik kapsamında, Şayeste Karadeniz ve Şölen Mıstıkoğlu, gastronomi şehri olan ilimize özgü yiyeceklerden kaytaz ve kerebiç yapımı konusundaki detayları Lionslu kadınlara gösterirken, Lions Genel Yönetmeni Muzaffer Çetin ve eşi Şehnaz Çetin ile diğer konuklar ve katılımcılar, yapılan sunumları beğeniyle izlediler.

Kışlasaray Lions Kulübü Başkanı Emiş Karadeniz, etkinlik gelirinin kız çocuklarının eğitimine harcanacağını hatırlattı, Lions Genel Yönetmeni Muzaffer Çetin, eşi Şehnaz Çetin ile 118-U Yönetim Çevresi ile Lions  Gurme Komitesi üyeleri Ece Mursaloğlu, Melis Muratoğlu, Duygu Ekmekçi, Ayfer Özmen, Figen Altunlu ve Şölen Mıstıkoğlu ile diğer katılımcılara teşekkür etti. Emiş Karadeniz, ayrıca kendilerine çok iyi ev sahipliği yapan

Teofarm Çiftlik ailesine de özel teşekkürde bulundu ve sözlerini şu mesajla tamamladı:

“İste, çalış, gülümse…” -Selvi Günay-