Lionslar Baro konuğu

Lionslar Baro konuğu

Lions Clubs International Genel Yönetmeni Ömer Ruhi Eryurt, beraberinde bir heyetle önceki gün Adliye’ye gitti ve Baro Başkanlığı’na bir ziyarette bulundu.
Genel Yönetmen Eryurt, geçen yıl Türkiye Barolar Birliği ile Hayat Ağacı Projesi kapsamında bölgede yapılan çalışmalardan bahsetti. Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez de sivil toplum örgütlerinin daha çok çalışarak gelecek nesillere iz bırakacak eserler bırakması gerektiğini, bu hususta herkese düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini dile getirdi.
Lions Clubs Genel Yönetmeni Ömer Ruhi Eryurt, gerek mülteci hakları konusunda gerekse kadın hakları konusunda Baro ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi. Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez ise “Lions Clubs International ile bu projelerde çalışmaya hazırız” dedi ve daha önce Baro tarafından yapılan benzer çalışmalar konusunda Eryurt’a bilgi verdi.
Baro Başkanı Dönmez, Lions Clubs Genel Yönetmeni Eryurt ile ortak projelerde çalışmaktan memnun olacaklarını söylerken, heyetin nezaket ziyareti için teşekkür etti.
-Selvi Günay-

(Visited 1 times, 1 visits today)