Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Lionslu Başkanlardan Yorgunluk Molası

Antakya Kışlasaray Lions Kulübü

Antakya Kışlasaray Lions Kulübü başkanlığını yürütürken, dönemi sona eren ve yeni arkadaşı Emiş Karadeniz’e görevi devreden Eda Seferoğlu Koyunoğlu, arkadaşlarıyla gittiği Ankara’daki konser sonrası, geride kalan süreçte başarılı görevler ifa etmenin huzuru içinde, yorgunluğu atmak üzere, başkentin Gölbaşı ilçesindeki Beykoz Lokantası’nda dönem arkadaşları ve yeni dönem başkanları ile yemek yedi, yorgunluk attı.
Kışlasaray Lions’da dönem başkanlığı sona eren Eda Koyuncuoğlu, şunları paylaştı:
“Kabinemiz bitince, keyifli bir yemek yiyip dönelim dedik. Başarı dolu bir dönemi bitirmenin yorgunluğu ve huzuru da sanki yüzüme yansımış. Lion olmaktan her zaman gurur duydum. Pandemi döneminde de başkanlık yaparak, kulübüme maksimum faydayı sağlamaya çalıştım. Ne mutlu bana, Antakya Kışlasaray Lions Kulübü olarak hep başarılara imza attık.
Bu yolda beni yalnız bırakmayan tüm Kulüp arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Sağlıkla ve mutlulukla yeni döneme başlamayı diliyorum. Eminim ki sevgili Emiş Karadeniz Başkanım da harika projelere imza atacaktır. En derin Lions sevgi ve selamlarımla.”
-Cemil Yıldız-