Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Lütfü Savaş’a Doğum Günü Sürprizi

Hatay Büyükşehir Belediye (BŞB)

Hatay Büyükşehir Belediye (BŞB) Başkanı ve Hatayspor Onursal Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 55 yaşında. 23 Mart 1965 doğumlu olan BŞB başkanı Lütfü Savaş’ın doğum gününde, sosyal medya üzerinden yüzlerce kişi kutlama mesajları gönderdi. Bu arada Hatayspor Kulübü Yönetimi de Onursal Başkan Lütfü Savaş için, internet sitesine, geçmişte yaşanan bir maç sonrası alınan galibiyet sevincinin yaşandığı bir fotoğraf eşliğinde kutlama mesajı yayınlandı.
Hatayspor Kulübü mesajında şöyle denildi:
“Dün, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Onursal Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın doğum günüydü. Yönetimimiz, teknik ekibimiz, futbolcularımız, kulüp personelimiz ve büyük taraftarımız adına, Onursal Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a, ailesi ve sevdikleriyle birlikte nice güzel yıllar diliyoruz.”
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, aldığı sayısız doğum günü kutlama mesajlarına teşekkür etti. Savaş’ın teşekkür mesajı şöyle:
“Ülkemizin ve dünyamızın yaşadığı bu zor süreçte, gerek ziyaret ederek, telefonla arayarak, gerek sosyal medya üzerinden mesaj göndererek doğum günümü kutlayan, iyi dileklerini ileten aile bireylerime ve kıymetli hemşerilerime teşekkür ederim. Sizden aldığım güçle, Hatay’a daha nice seneler hizmet etmeye devam edeceğim. İyi ki varsınız.”
-Cemil Yıldız-