Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mansur Yavaş adaylık başvurusunu yaptı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yerel seçimlerde yeniden aday olmak için CHP Ankara İl Başkanlığına başvuru yaptı.

Başvuru sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yavaş, “Biz Ankara Büyükşehir Belediyesinin adil bir şekilde kaynakları boşa götürmeden, dürüst bir şekilde yönetileceğini bütün dünyaya göstermek istedik ve çok şükür bunu başardık aynı yolda devam edeceğiz. Ankara’yı bize emanet edilen şekilde dünya başkentleriyle yarışır bir Ankara yapmaya devam edeceğiz. Herkese çok teşekkür ediyorum ve kendimi de Ankara halkına emanet ediyorum” dedi.

Yavaş, adaylık başvurusunu tamamladıktan sonra, “Herkese çok teşekkür ediyorum ve kendimi de Ankara halkına emanet ediyorum” dedi.

Yavaş, şöyle konuştu:

“Seçimden önce verdiğimiz söz Ankara halkına israf etmeden şeffaf, katılımcı bir yönetim getireceğimizi, bir zihniyet değişikliği yapacağımızı ve tarafız bir şekilde Ankara halkına hizmet etmenin sözünü vermiştik. ‘Proje nedir?’ diye soranlara en büyük projemiz aç ve açıkta kimseyi bırakmamak ve Ankara’dan kazandığımızı yine Ankara halkı için harcamak diye söz vermiştik. Yakında, seçimden önce sunduğumuz 100 projeden kaçını gerçekleştirdik bunun sunumunu yapacağımız. Büyük bir toplantı yapıp, Ankara halkına söz verdiğimiz gibi hesap vereceğiz. Belediye başkanlığı süremizce Türkiye’ye örnek olacak daha önce uygulanmamış birçok uygulama var bunları da basınla ve kamuoyuyla paylaşacağız. Biz Ankara Büyükşehir Belediyesinin adil bir şekilde kaynakları boşa götürmeden dürüst bir şekilde yönetileceğini bütün dünyaya göstermek istedik ve çok şükür bunu başardık ve aynı yolda devam edeceğiz.”(Sami Gökçe)