Mayıs ayında, İspanya’da ülkemizi temsil edecek …

Mayıs ayında,  İspanya’da ülkemizi  temsil edecek …

Hataylı genç Fitness’ta Türkiye Şampiyonu …

İlimiz sporcusu Mehmet Ali Özdemir, 22-24 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya’da yapılan Vücut Geliştirme – Fitness Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyona Milli Takım Seçmesinde Genç Erkekler Fitness kategorisinde Türkiye Şampiyonu oldu.
M.Ali Özdemir, bu başarısı ardından, 02-06 Mayıs 2019 tarihleri arasında İspanya’da yapılacak olan Fitness Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.
Başarılı sporcu Özdemir, çok uzun ve zorlu bir hazırlık devresinden sonra şampiyon olduğunu söyledi, Avrupa Şampiyonasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğini dile getirdi.
Kendisi de Milli sporcu ve aynı zamanda Milli Takım Antrenörü olan Özcan Özdemir, sabır ile çok disiplinli çalışıp şampiyon olan sporcusu M. Ali Özdemir ile gurur duyduğunu söyledi ve kendilerine her zaman ve konuda destek, yardımlarını esirgemeyen Gençlik ve Spor İl Müdürü M. Cemil Şensöz’ü makamında ziyaret etti, teşekkürlerini iletti.
Şensöz, elde edilen şampiyonluk için tebriklerini sundu,, başarıların devamını diledi, gelecek şampiyona için başarı sözü aldı. Mehmet ÖZGÜN