Mehmet Güzelmansur’da Spor Aşkı

Mehmet Güzelmansur’da Spor Aşkı

2 günde, Hatay’ın 4 takımının maçlarını izledi, 1 kulübün de gecesine katıldı. Hatay-Trabzon maçını, Hatay’ın 11 Milletvekilinden sadece ÖZGÜRSOY ile GÜZELMANSUR izledi.

Geçtiğimiz hafta sonunda, isminin önünde “Hatay” bulunan 4 spor kulübünün maçlarını tribünlerden izleyenler arasında bir Milletvekili vardı. Mehmet Güzelmansur… Güzelmansur, geçtiğimiz Cumartesi ile Pazar günleri, Hatay takımı 4 kulübün Antakya’daki maçlarını izlemek üzere statların ya da salonların yolunu tuttu. Cumartesi günü Hatayspor-Trabzonspor maçını izleyen sadece 2 Milletvekili vardı. Sabahat Özgürsoy Çelik ile Mehmet Güzelmansur, stada giderek Hatayspor maçını izledi, Bordo-Beyazlı ekibi destekledi.

.Mehmet Güzelmansur, aynı gün ve Pazar günü, yine Hatay takımlarının maçlarını izlemek üzere tribünlerdeki yerini aldı. Milletvekili Mehmet Güzelmansur, AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Sezonu’nda mücadele eden Hatay Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nı Arkas Spor ile oynadığı maçta tribünden destekledi ve “Hatay’ımızın Efelerinin yolu açık olsun, başarı diliyorum” mesajı yayınladı. Mehmet Güzelmansur, hafta sonunda yine Antakya’da, Erkekler Hentbol Süper Ligi’nin 14. haftasında Nilüfer Belediyespor’u konuk eden Hatay Büyükşehir Belediyespor Erkek Hentbol Takımı’nı tribünden destekledi. Güzelmansur, Pazar günü ise yine stadyumda bu defa Hatayspor Kadın Futbol Takımı’nın maçını izledi. Hatayspor Kadın Futbol Takımı futbolcularını İstanbul Fatih Vatanspor önünde destekleyen Mehmet Güzelmansur, yine hafta sonunda gerçekleşen Serinyolspor Kulübü gecesine de katıldı, Hatay’a hizmetleri anısına kendisine takdim edilen plaketi aldı. -Cemil Yıldız-