Melekler kurban kesti

Melekler kurban kesti

Hatay Büyükşehir Belediyespor (BŞB) Kadın Basketbol Takımı’nın geçtiğimiz günlerde yaşadığı şansızlıklar ve yenilgilerin ardından kurban kesildi, dualar edildi ve takım, çıktığı ilk maçında kazandı.
Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden, aynı zamanda Euroleague’de ülkemizi ve ilimizi temsil eden Hatay BŞB Kadınlar Basketbol Takımı sporcuları, geçtiğimiz hafta sonunda kurban keserek kan akıttı.
Kadın basketbol takımında son günlerde art arda yaşanan ‘takımdan toplu ayrılma, sakatlıklar ve yenilgilerden’ sonra böyle bir girişime karar verildiği ve kurban kesildiği öğrenildi. Spor Kompleksi tesisleri bahçesinde gerçekleştirilen kurban kesimi törenine; kadın basketbolcular, bazı yöneticiler, teknik heyet ve Milletvekili, aynı zamanda Kulübün Yöneticisi Mehmet Güzelmansur da katıldı.
Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirilen kurban kesimi ardından, ertesi gün, Pazar günü Antakya’da İzmit Belediyespor takımını ağırlayan Melekler, rakiplerini farklı skorla yenmeyi başardı. -Cemil Yıldız-