Memur Sendikası Tüm Yerel Sen’den Lütfü Savaş için dikkat çekici sözler:

Memur Sendikası Tüm Yerel Sen’den Lütfü Savaş için dikkat çekici sözler:

Hatay Halkının Sevdiği,  Takdir Ettiği Gerçek Kahraman

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapmakta olan yaklaşık 1000 memurun üyesi olduğu Tüm Yerel Sen Yönetimi adına kaleme alınan açıklamada, Büyükşehir Başkanı Lütfü Savaş için, “Hatay halkının sevdiği, takdir ettiği gerçek bir kahraman” tanımı yapıldı.

Tüm Yerel Sen adına Mali Sekreter Hüseyin Orhan Yıldız imzalı açıklamada şöyle denildi:

“Türkiye’mizin güzide şehri Hatay’ımızın çalışkan, özverili, hizmet adamı, tüm Hatay halkınını sevdiği ve takdir ettiği, hizmette sınır tanımayan, başarının gerçek kahramanı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç.Dr. Lütfü SAVAŞ Başkanımıza, Hatay Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan yaklaşık bin memur adına Yetkili Sendika olan Tüm Yerel Sen Hatay Şubesi’ne vermiş olduğu desteklerden dolayı, Şube Yönetim Kurulu olarak teşekkürlerimizi ve minnettarlığımızı sunuyoruz.

Ayrıca, bizleri bu haklı ve kutsal mücadelemizde yalnız bırakmayarak her türlü desteklerini sunan ve yanımızda olan başta CHP Hatay İl Başkanımız Sayın Mehmet GÜZELMANSUR beyefendiye, Sayın İmambakır ÜKÜŞ beyefendiye, Sayın Dilfiraz hanımefendiye, Birleşik Kamu İş Genel Sekreteri Sayın Mücahit DEDE beyefendiye, Tüm Yerel Sen Genel Sekreteri Sayın Arap MUCUR beyefendiye huzurlarınızda teşekkürü bir borç biliyoruz.”

Tüm Yerel Sen adına kaleme alınan açıklamanın son bölümünde de, “Memur arkadaşlarımızı ekonomik açıdan rahatlatacak olan çalışmalarımız hızla devam etmekte olup, ekonomik konularla ilgili çalışmaları, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü SAVAŞ başkanımızın destekleri ve olurları ile en kısa sürede gerçekleştireceğiz” değerlendirmesi yapıldı.     -Cemil Yıldız-