Memur Sen’lilerden Kızılay’a Kan Bağışı

Memur Sen’lilerden Kızılay’a Kan Bağışı

100 Kişi Katıldı…

Memur Sen’e bağlı sendika üyesi kamu çalışanları, hafta içinde toplu halde Kızılay’a kan bağışında bulundu. Memur Sen Hatay Şube Temsilcisi İsmail Bayrakdar, Kızılay’ın kan bağışı kampanyasına duyarlılık gösteren üyelerine teşekkür etti.
Bayrakdar’ın mesajı şöyle:
“Memur Sen’e bağlı sendikalarımızın başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, işyeri temsilcilerimize, üyelerimize, ilçe temsilcilerimize, Kızılay Başkanı Sayın Kudret Özbakış ve Yönetim Kurulu üyelerine, görevli arkadaşlarımıza, gecenin geç saatlerine kadar gelip kan vermek isteyen hemşerilerime, basın mensubu arkadaşlarıma ve Hatay’a sonsuz teşekkürler.
Önce imkanlarımızla, sonra kanımızla, devletimizin ve milletimizin yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Memur-Sen Hatay İl Temsilciliği olarak gerçekleştirdiğimiz ve 100’ü aşkın kan bağışıyla katkı sunduğumuz kan bağış kampanyamız, üyelerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Destek olan üyelerimize teşekkür ediyor, bu zorlu süreçte kan bekleyen hastalarımıza Rabbimden acil şifalar diliyoruz.”
-Selvi Günay-