Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Meral Akşener’e görkemli karşılama

İYİ Parti Genel Başkanı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün Hatay’a geldi. Havalimanında muhteşem bir kalabalık tarafından karşılanan İYİ Parti lideri için “Cumhurbaşkanı Akşener” sloganları atıldı.
ÜRETİCİ, SOĞANI YOLA DÖKTÜ!
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, havalimanı sonrası ilk olarak Kırıkhan’a giderken, yolda, isyan noktasına gelen çiftçilerle de karşılaştı. Bir grup üretici, soğanları para etmediği ve destek görmediği gerekçesiyle ürünlerini yola dökerken, “Sayın Meral Hanım, sizden ricamız, soğan çiftçisinin düştüğü zor durumu gündeme getirmeniz. Sayın Bakanımız geldi, soğandan hiç bahsetmedi. Reklam yaptılar, gittiler. 100 metre aşağıda tarlamız var. Gübre ve mazot desteği ödensin. Gündeme getirin, rica ediyoruz sizden” mesajı verdi.
ESNAF ÇOK MAĞDUR
Kırıkhan’da bir giyim mağazasına geçen İYİ Parti lideri Meral Akşener’e, “Bu işyerinin yıllık kirası 50 Bin Lira. Günlerdir, haftalardır, aylardır kapalıyız. 3 Bin Lira destek veriyorlar. Burada çalışan 5 kişi var. Kime ne vereceksiniz? 80 liralık malı 150 Liraya alabiliyoruz. Durumumuz çok kötü, kritik” şeklinde yakınıldı.
ATATÜRK’E HAKARET EDİLİYOR
İYİ Parti lideri Meral Akşener’e, dünkü Hatay ziyaretinde, T.C kurucusu Atatürk’e hakaret edilmesi de şikayet edildi.