MHP’de miting gibi açılış…

MHP’de miting gibi açılış…

MHP Adayı Gül, İskenderunlulara “İl” sözü verdi!

24 Haziran öncesi seçimlerin en rahat Partisi olarak görünen MHP’de ziyaretler, açılışlar ve toplantılar şölen havasında geçiyor.
İskenderun Mete Aslan Bulvarı üzerindeki 24 Haziran Seçimi Cumhur İttifakı irtibat bürosunun açılışı da bu kapsamda görkemli bir mitinge dönüştü. Meşale ve tezahüratlarla karşılanan MHP Hatay Milletvekili Adayları, binlerce kişinin katılım gösterdiği açılışta tek tek sahneye çağrılarak halkla tanıtıldı.
Açılış öncesi bir konuşma yapan Hatay Milletvekili Adayı Lütfi Kaşıkçı, 15 Temmuz hain FETÖ darbe girişiminin ülkücüler ile ülkücü lider Devlet Bahçeli’nin dik duruşuyla önlendiğini, Cumhur İttifakı’yla Meclis’e gittiklerinde bir tane FETÖ’cü terörist bırakmayacaklarını söyledi.
MHP Hatay Milletvekili Adayı İbrahim Gül ise, İskenderunlulara “İL” müjdesi verdi. İbrahim Gül, konuşmasında, “Devlet Bahçeli’nin 100 İl-Bir İlçe Projesi seçim programına girdi. Cumhur İttifakı’nın Parti programında da inşallah 100 il-bir ilçe hayalimiz gerçekleşecek. Bu illerden biri de İskenderun olacak” dedi.
-Cemil Yıldız-